Hračky a didaktické pomůcky z podhůří Jeseníků

Silnice WoodyWay Most

Rozšířený set dřevěné silnice WoodyWay Most. Více zatáček a most doplní nejen další sestavy Woodyway, ale i dřevěné koleje, které je potřeba přemostit. Čtyři závory zase zajistí bezpečnost na přejezdech nebo vybírání parkovacích poplatků. Díky obousměrnému zapojení je možné postavit libovolný okruh a rozšířit WoodyWAY silnice o most a závory.

Dostupnost Máme vyrobeno (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 202038
1 690 Kč
Silnice WoodyWay Most
Woodyway dřevěná silnice most
Vyrobeno v podhůří Jeseníků

Dřevěná stavebnice silnic WoodyWay je variabilní autodráha vyrobená z březového dřeva. Perfektně se hodí k domečkům URBIX, ale děti ji mohou použít i samostatně k hračkám a autíčkům, které už doma mají. WoodyWay jsem navrhnul tak, aby šla sestavovat i nejmenším dětem, aby vydržela jejich někdy hrubší zácházení a aby byla co nejvíce variabilní. Zámek jednotlivých dílků je obousměrný, tzn. že např. dílek zatáčka můžete použít do obou stran. Kudy silnice povede, je už jen na dětech!

  • 6 rovinek, 8 zatáček, 1 křižovatka,  4 spojky, 1 přechod, 1 parkoviště a variabilní most se čtyřmi závorami
  • Hračka s otevřeným koncem - open ended toy
  • Nekonečně variabilní
  • Robustní a obousměrný zámek - využijete každý dílek
  • Vhodné pro výuku v Montessori školkách - narozdíl od jiných je středoevropské značení
  • Vyfrézované značení, které se nikdy nesmaže
  • Skvěle kombinovatelné s dalšími hračkami, především URBIXem
  • Vyrobeno v dílně DomeCZECH
  • Certifikované ČSN EN 71 pro děti od 3 let

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Silnice WoodyWay
Hmotnost: 1.65 kg
Materiál: Březová překližka
Tloušťka materiálu: 6 mm
Certifikace výrobku: Vyhovuje ČSN EN 71
Vhodné pro děti: od 3 let
Počet dílků: 34 ks
Šířka pruhu: 4 cm
Velikost základního dílku: 14 x 9,5 cm

WoodyWay

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 1.4.2024
Nadmíru spokojeni, dokonalá práce, senzační dáreček k tomu a co bylo nejvíc, tak nadšení syna 🥰😍 Děkujeme
5
VO Avatar autora | 16.12.2023
Super produkt, vyráběný s láskou
5
ŠK Avatar autora | 19.9.2023
Dlouho jsem hledala dřevěnou stavebnici pro své děti, která by vyhovovala mým požadavkům - a přiznávám, že jsem hodně náročná :)) Takovou, která bude nejen děti rozvíjet a bude dostatečně variabilní, ale byla pro mě hodně důležitá i estetická stránka. Jednoduše řečeno, chtěla jsem, aby se stavebnice hodila do našeho obýváku, který je v čistém, skandinávském stylu, protože ho máme spojený s dětským koutkem. (A barevné plastové legové dráhy vedoucí přes celý obývák mě už tahaly za oči :) ) Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli do stavebnice URBIX a silnice WOODYWAY investovat. Už od narození synka máme od této firmy i skvělé Houpee, tak jsem věděla, že budou výrobky kvalitně zpracované a že vydrží roky. Abych to shrnula - ze stavebnice i silnice jsme nadšení! My i syn. Jednotlivé dílky jsou pečlivě opracované, dají se krásně kombinovat s dřevěnými kolejemi a dalšími hračkami, stavění je intuitivní a nabízí stále nové možnosti. Jednotlivé dílky jsou díky přírodnímu materiálu a absenci zbytečných laků zdravotně nezávadné, lahodí oku a krásně ladí do interiéru. A jako bonus hodnotím i bleskové dodání (večer jsme objednali a druhý den už byla objednávka na cestě) a vřelý způsob komunikace. Jsme rádi, že můžeme podpořit lokální tvorbu. Už se těšíme, až na Vánoce objednáme další sady 😊