Hračky a didaktické pomůcky z podhůří Jeseníků

5 výhod registrace na DomeCZECH

Žádné sbírání a lepení bodíků na kartičky. Žádné tlačení do nákupu dražších produktů kvůli získání více "věrnostních" bodů. Všechny výhody získáte hned po první objednávce a stačí k tomu zaškrtnout jen jedno políčko, že je chcete. Nic víc.

doprava zdarma

1. Po první objednávce doprava ZDARMA, už napořád

Druhou a všechny další objednávky Vám zašlu zdarma, pokud objednáte aspoň za 500 Kč. Mám prostě radost, že si s mými výrobky vaše děti hrají!

sikulik.cz zdarma

2. Každý týden PDF materiál pro děti ZDARMA

Sikulik.cz je šikovný a kreativní web. Domluvil jsem s Ivkou, že pro členy Domeczech nachystá na každý týden nějaký PDF materiál na tvoření, hraní nebo vzdělávání zdarma. Chcete? Stačí se zaregistrovat!

urbix dilky

3. Stavitelé potřebují další díly, to je jasné

Koupili jste si Urbix či Woodyway a chcete si koupit další dílky samostatně a vytvořit tak úplně originální stavby za minimum peněz? Hned po první objednávce Urbix nebo WoodyWay tuto výhodu budete mít!

domeczech specialni akce

4. Speciální nabídky a akce jen pro členy

Občas na Facebooku či jinde vyhlásím pro všechny nějakou slevu, ale registrovaným jich nabídnu víc a budou ještě výhodnější. Skutečných fanoušků si vážím!

ucet 

5. Přehled a usnadnění objednávek

Ve svém účtu uvidíte přehledně své objednávky, link na sledování balíku a své faktury. Nebudete muset jako otroci klávesnice vypisovat, kam že ten balík mám poslat a komu má kurýr cinknout, že jede. Údaje zadáte jen při registraci a příště jen zkontrolujete.

Stát se členem