Zúčastněte se do 25.5.2022 narozeninové pokladové hry o houpací prkno a další velké slevy. Více informací zde.

Pohybové kurzy

Kartičky pro cvičení na balančních deskách

Cvičení na houpacím prkně je vhodné k posílení svalů, rehabilitaci i fyzioterapii. Přečtěte si doporučení odborníka.

Připravili jsme pro Vás sadu kartiček ke cvičení na prkně. Cviky jsou sestaveny odborníkem z oblasti tělesné výchovy a volené tak, aby pomohly učitelům i rodičům zpestřit hodinu tělesné výchovy. Každý cvik je doplněn malým obrázkem, pomocí kterého je možné sestavit pro děti krátký příběh, aby si cvičení lépe zapamatovaly.

Prosíme, dbejte na bezpečnost dětí. Nenechávejte děti bez dozoru. Dodržujte dostatečné rozestupy a prkno podložte protiskluzovou podložkou. Cviky provádějte nejprve velmi pomalu a každé cvičení několikrát opakujte.

Nabízíme dvě tiskové varianty - černobílé a barevné. Dokument je nachystaný na oboustranný tisk, příp. si můžete navolit tisk jen lichých stránek.

 

 

 

KURZ HOUPEE MEE

Kurz HOUPEE MEE je komlexně zpracovanou metodikou cvičení na prknech, rozdělený do několika lekcí v malých skupinách dětí pod vedením zkušeného lektora. Kurz je koncipován jako mix legrace a sportu.
Pro více informací kontaktujte, prosím, lektorku Danu Hejtmanovou (dana.hejtmanova-ZAVINÁČgmail.com)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení