Hračky a didaktické pomůcky z podhůří Jeseníků

Houpací prkno HOUPEE - PASTEL PRINCESS

Nejoblíbenější holčičí barevná varianta v pastelových odstínech.  Houpací prkno Houpee je dřevěná balanční deska pro zábavný rozvoj všech dětí. Nejmenší miminka v něm spokojeně odpočívají, Ti starší rozvíjí svou stabilitu, obratnost a fantazii. Výborně se hodí jako tréningová pomůcka pro zlepšení koordinace rovnováhy a reflexe.

 

Varianta:
Dostupnost Vašek vyrobí do dvou týdnů Vašek vyrobí do dvou týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
14.6.2024 14.6.2024 Zvolte variantu
Kód: 203035 203036 Zvolte variantu
1 890 Kč 1 940 Kč od 1 890 Kč
Houpací prkno HOUPEE - PASTEL PRINCESS
Houpací prkno HOUPEE - PASTEL PRINCESS
Vyrobeno v podhůří Jeseníků

Houpee oživí váš domov jako nádherný designový doplněk vhodný do každého interiéru. Děti jej využijí jako houpačku, domeček, branku, most, stupátko, sedátko i stoleček. Houpee dokáže také zpestřit hodiny tělesné výchovy. Děti i učitelé jej rádi využijí ke cvičení i rehabilitaci.

Houpání má blahodárný efekt na rozvíjení mozkových hemisfér, koordinace, stability i rytmičnosti a s tím spojených jazykových dovedností.

Vaše děti samy najdou mnohá využití, je na nich, zda přes něj nebo pod ním budou jezdit vláčky a autíčka nebo se z něj stane s pomocí nějaké deky úkryt. 

Děti, které v dnešní době velkou část dne prosedí, potřebují kompenzační pohyb.

Prkno je velmi dobrou fyzioterapeutickou pomůckou. Stabilizuje hlezno, koleno a pánev. Posiluje lýtkové svaly, kyčelní svaly a hlavně svaly mezi páteří a pánví, které pánev stabilizují, udržují rovnováhu a správné držení bederní páteře.

Přečtěte si, co k prknům říkají ortopedi.

Prkno unese celou rodinu

Lidé se občas ptají na nosnost a bytelnost takového prkna, vždyť je poměrně tenké a lehké. Jeho váhu jsme se snažili co možná nejvíc snížit, aby s ním bez větších problémů dokázalo i malé dítě manipulovat. Zároveň jsme ale názorně jeho nosnost, když jsme si na něj celé desetičlenná rodina stoupla a pohoupala. Toho času, to bylo necelých 350 kg! Takže milí rodičové, nebojte se klidně pohoupat spolu!

Varianta s otvory - k čemu jsou?

Výzvu skýtalo pověsit prkno do vzduchu. A skutečně, nejenže tak vznikla klasická houpačka, která nesmí žádným dětem chybět, ale s použitím dřevěných chytek mohly děti bezpečně stát a houpat se do různých směrů. Podívejte se na naše videa. Létací set, tedy lano s chytkami, navíc poskytuje variabilní systém na různé průlezky, lehce z něj poskládáte provazový žebřík a bez uzlů, díky speciálnímu systému na chytkách.
Ale nejen k tomu.
Do otvorů jde upevnit hrazdičku Lalabaj, která nejmenším dětem poskytne zábavu při rozhoupávání závěsných prvků.
Do otvorů je možné koupit krytky, aby se zamezilo nebezpečí skřípnutí dětských prstíků.

I odpočinek

V pokojíčku prkna dětem neslouží jen k cvičení či hře a pohybu, ale hojně je používají jako odpočívadlo. Proto k prknům šijeme lehátka i polštářky.


Povrchová úprava bezbarvým lakem je vhodná do interiérů a ve slunečných dnech i do exteriérů. Lak je UV stabilní a vhodný na výrobky a hračky pro děti do 3 let, splňuje ČSN EN 71-9. Prkno si zachová svou identickou barvu  a je chemicky odolnější než olejová úprava.

Doplňkové parametry

Kategorie: Houpací prkna HOUPEE
Nosnost: 300 kg
Hmotnost: 3,3 kg
Povrchová úprava: Lak určený pro dětské hračky, splňuje ČSN EN 71-9
Tloušťka materiálu: 15 mm
Materiál: Buková překližka

Cvičení na houpacích prknech HOUPEE s kartičkami

Létací set jako provazový žebřík

Létací set v akci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: