Hračky a didaktické pomůcky z podhůří Jeseníků

Houpací prkno HOUPEE - PASTEL ANTRACIT

Tmavě šedá na silnici či tunel? Nebo jen jako designový doplněk? Houpací prkno Houpee je dřevěná balanční deska pro zábavný rozvoj všech dětí. Nejmenší miminka v něm spokojeně odpočívají, Ti starší rozvíjí svou stabilitu, obratnost a fantazii. Výborně se hodí jako tréningová pomůcka pro zlepšení koordinace rovnováhy a reflexe.

 

Varianta:
Dostupnost Vašek vyrobí do dvou týdnů Vašek vyrobí do dvou týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
15.7.2024 15.7.2024 Zvolte variantu
Kód: 203031 203032 Zvolte variantu
1 840 Kč 1 890 Kč od 1 840 Kč
Houpací prkno HOUPEE - PASTEL ANTRACIT
Houpací prkno HOUPEE - PASTEL ANTRACIT
Vyrobeno v podhůří Jeseníků

Houpee oživí váš domov jako nádherný designový doplněk vhodný do každého interiéru. Děti jej využijí jako houpačku, domeček, branku, most, stupátko, sedátko i stoleček. Houpee dokáže také zpestřit hodiny tělesné výchovy. Děti i učitelé jej rádi využijí ke cvičení i rehabilitaci.

Houpání má blahodárný efekt na rozvíjení mozkových hemisfér, koordinace, stability i rytmičnosti a s tím spojených jazykových dovedností.

Vaše děti samy najdou mnohá využití, je na nich, zda přes něj nebo pod ním budou jezdit vláčky a autíčka nebo se z něj stane s pomocí nějaké deky úkryt. 

Děti, které v dnešní době velkou část dne prosedí, potřebují kompenzační pohyb.

Prkno je velmi dobrou fyzioterapeutickou pomůckou. Stabilizuje hlezno, koleno a pánev. Posiluje lýtkové svaly, kyčelní svaly a hlavně svaly mezi páteří a pánví, které pánev stabilizují, udržují rovnováhu a správné držení bederní páteře.

Přečtěte si, co k prknům říkají ortopedi.

Prkno unese celou rodinu

Lidé se občas ptají na nosnost a bytelnost takového prkna, vždyť je poměrně tenké a lehké. Jeho váhu jsme se snažili co možná nejvíc snížit, aby s ním bez větších problémů dokázalo i malé dítě manipulovat. Zároveň jsme ale názorně jeho nosnost, když jsme si na něj celé desetičlenná rodina stoupla a pohoupala. Toho času, to bylo necelých 350 kg! Takže milí rodičové, nebojte se klidně pohoupat spolu!

Varianta s otvory - k čemu jsou?

Výzvu skýtalo pověsit prkno do vzduchu. A skutečně, nejenže tak vznikla klasická houpačka, která nesmí žádným dětem chybět, ale s použitím dřevěných chytek mohly děti bezpečně stát a houpat se do různých směrů. Podívejte se na naše videa. Létací set, tedy lano s chytkami, navíc poskytuje variabilní systém na různé průlezky, lehce z něj poskládáte provazový žebřík a bez uzlů, díky speciálnímu systému na chytkách.
Ale nejen k tomu.
Do otvorů jde upevnit hrazdičku Lalabaj, která nejmenším dětem poskytne zábavu při rozhoupávání závěsných prvků.
Do otvorů je možné koupit krytky, aby se zamezilo nebezpečí skřípnutí dětských prstíků.

 

Text či jméno na prkno

Na barevné prkno vám Ivka vlastnoručně napíše text doprostřed či na okraj, napište nám zde požadovaný text a z google fontů vybrané písmo. Max. délka do 10-12 znaků. Detaily doladíme po telefonu.

Font si můžete vybrat ZDE.

I odpočinek

V pokojíčku prkna dětem neslouží jen k cvičení či hře a pohybu, ale hojně je používají jako odpočívadlo. Proto k prknům šijeme lehátka i polštářky.


Povrchová úprava bezbarvým lakem je vhodná do interiérů a ve slunečných dnech i do exteriérů. Lak je UV stabilní a vhodný na výrobky a hračky pro děti do 3 let, splňuje ČSN EN 71-9. Prkno si zachová svou identickou barvu  a je chemicky odolnější než olejová úprava.

Doplňkové parametry

Kategorie: Houpací prkna HOUPEE
Nosnost: 300 kg
Hmotnost: 3,3 kg
Povrchová úprava: Lak určený pro dětské hračky, splňuje ČSN EN 71-9
Tloušťka materiálu: 15 mm
Materiál: Buková překližka

Cvičení na houpacích prknech HOUPEE s kartičkami

Létací set jako provazový žebřík

Létací set v akci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: