LUMO Lampička - Anděl

Dřevěná lampička s originálním motivem anděla strážného do dětského pokoje. Dekorační světýlko s LED podsvícením na dálkové ovládání. Originální výrobek - ruční kaligrafie s vlastním jménem.

Dostupnost Zakázková výroba
Můžeme doručit do:
9.10.2023
Kód: 207001
990 Kč
LUMO Lampička - Anděl
Dřevěné dekorační lampička anděl strážný
Novinka Vyrobeno v podhůří Jeseníků

LUMO  je naše

Tuto produktovou řadu jsme chystali dlouho. Pokaždé jsem vyladil, odzkoušel další a další věci, abych Vám nabídl za mě to nejlepší z praktického i designového hlediska.

 

Krásná dřevěná dekorace i za světla

Přes den je lampička krásnou dřevěnou dekorací s motivem, v noci praktickou i uklidňující součástí pokoje.

 

Konec kabelů k lampičkám

Když děti začínají lézt a objevovat svět, nejsou kabely zrovna nejvhodnější objekt zájmu. Lampička je napájena z mikrotužkových baterií. Estetické a bezpečné.

 

Variabilní nastavení intenzity světla

Intenzita světla jde nastavit v 10 úrovních a ovladač si tu poslední nastavenou zapamatuje. Nejen, že tak pomocí světýlka můžete navodit příjemnou atmosféru, ale proměníte ho i na praktické světlo při noční kontrole dětí. Víme o čem je řeč.

 

Lampička na usínání - nesvítí celou noc

Děti (aspoň ty naše) u rozsvícených lampiček usínají nejraději. Jenže rodiče večer často odpadnou a kdo půjde pozhasínat, aby se baterky úplně nevybyly, že? Na ovladači nastavíte jedním ťuknutím 15, 30, 60 nebo 120 min a lampička se po dané době sama vypne.

 

Jedinečná originální kaligrafie pro Vás

Chceme, aby zvláště naše zakázkové výrobky byly originální, co nejvíce ruční práce. Ivka Vámi zvolené jméno pokaždé napíše znovu, jen pro Vás originálně a kaligraficky.

 

Nepálíme, řežeme

Pro někoho to je možná nepodstatné, pokud Vás ale zajímá, způsob jakým vzniká LUMO, pak vězte, že deska je z bytelné 6 mm(!) tlusté březové překližky a vyřezáváme. Nepálíme laserem a hrany tak nejsou zčernalé, ale pěkně dřevěné.

 

Ovladač bude mít své místo

Pro ovladač přibalujeme speciální kapsu, kterou můžete někde přilepit nebo přišroubit a tím aspoň trochu eliminovat riziko ztracení.

ovladac

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace
Průměr kruhu: 44 cm
Materiál: Březová překližka
Napájení: 3xAAA
Baterie v ovladači: jsou součásti balení
Baterie lampičky: nejsou součásti balení
Teplota barvy světla: Běžně teplá bílá, pokud chcete jinou, napište