Hračky a didaktické pomůcky z podhůří Jeseníků

ARCO - multifunkční houpačka

ARCO pohoupe už malé miminko nebo mu vytvoří hrazdičku se závěsnými prvky. Když se začne stavět na nohy, bude mu oporou, ale může být i ohrádkou. Za chvíli se stane výzvou ke šplhání a příležitostí k dalším dobrodružstvím. Mezi tím může být bunkrem, domečkem, fotbalovou bránou nebo velkou houpačkou pro sourozence.

Varianta:
Dostupnost Vašek vyrobí do dvou týdnů Vašek vyrobí do dvou týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
15.8.2024 15.8.2024 Zvolte variantu
Kód: 206004 206005 Zvolte variantu
3 790 Kč 3 990 Kč od 3 790 Kč
ARCO - multifunkční houpačka
ARCO prirodni title
Novinka Vyrobeno v podhůří Jeseníků

Dětská houpačka ARCO je multifunkční nábytek, který děti v pokojíku využijí od narození až do školních let. Při návrhu ARCO jsme si dali za cíl vytvořit opravdu stylový kousek dětského nábytku s čistým designem, který se bude hodit do každé domácnosti a jak je naším zvykem, aby jej děti využily vícero způsoby a co nejdelší dobu svého dětství.

ARCO rozmery

Bytelné a fortelné zpracování

Žádné šroubované šprušle, které se budou časem protáčet, ale řemeslně zadlabané a sklížené k sobě. ARCO dostanete sestavěné.

Materiál: Rám je vyroben z březové překližky. Šprušle z masivního buku.

Povrchová úprava: Lak splňující normu povrchových úprav výrobků a hraček pro děti od 0-3 let (ČSN EN 71, část 3).

 

Přidejte ARCO skluzavku s kuličkodráhou a máte o nekončící zábavu postaráno. Poslouží jako úkryt všem plyšákům či stoleček nejen předškolákům, ale i jako interiérový doplněk ve Vašem obýváku.

ARCO Vám ušetří starost s vybíráním dalších nábytků do dětského pokoje a poskytne Vašemu dítěti zázemí pro jeho rozvoj.

 

ARCO_domecek_kresba

DOMEČEK

Houpačku otočenou šprušlemi nahoru stačí překrýt dekou a sen každého dítěte o “domečku” či “bunkru” je na světě. Pro nadšené malé sportovce poslouží jako malá branka.

ARCO_stolecek_kresba

STOLEČEK

Půlkruhová deska poskytuje dostatek místa pro kreslení i stavění stavebnic v interiéru může sloužit u zdi i jako konferenční či odkládací stůl.

PRŮLEZKA - PIKLER

Přelézání po šprušlích slouží k tréninku motoriky. Most je velmi stabilní a zároveň připravený k uchycení skluzavky s kuličkodráhou.

ARCO_houpacka_kresba

HOUPAČKA

Naše kvalitní polstrovaná matrace zajišťuje dostatečné pohodlí pro Houpání dětí i dospělých.

OHRÁDKA

ARCO postavené u zdi. Dítě stojí na desce houpačky a nemůže ohrádku jednoduše odsunout. Dřevěné plochy nahoře slouží jako mini stoleček, kolem kterého budou dělat první krůčky.

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ARCO
Nosnost: 60 kg
Hmotnost: 6,5 kg
Rozměry: 100 x 50 x 48 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DP Avatar autora | 21.4.2024
Multifunkční houpáčku Arco jsem objednala jako dárek pro budoucí vnučku a už se moc těším až ji bude využívat :) Pak budu přikupovat další komponenty - nástavce :) Rodiče z ní měly velkou radost. Je to krásný výrobek. Děkuji.