Hračky a didaktické pomůcky z podhůří Jeseníků

5 důvodů proč se stát Fanynkou či Fandou DomeCZECH

Věrni buďte manželovi/manželce, ne obchodu

Žádné sbírání a lepení bodíků na kartičky. Žádné tlačení do nákupu dražších produktů kvůli získání více "věrnostních" bodů. Všechny výhody získáte hned po první objednávce a stačí k tomu zaškrtnout jen jedno políčko, že je chcete. Nic víc.

1. Po první objednávce doprava ZDARMA, už napořád

doprava zdarma

Druhou a všechny další objednávky Vám zašlu zdarma, pokud objednáte aspoň za 500 Kč. Mám prostě radost, že si s mými výrobky vaše děti hrají!

2. Každý týden PDF materiál pro děti ZDARMA

Sikulik.cz je šikovný a kreativní web. Domluvil jsem s Ivkou, že pro členy Domeczech nachystá na každý týden nějaký PDF materiál na tvoření, hraní nebo vzdělávání zdarma. Chcete? Stačí se zaregistrovat!

sikulik.cz zdarma

3. Stavitelé potřebují další díly, to je jasné

urbix dilky

Koupili jste si Urbix či Woodyway a chcete si koupit další dílky samostatně a vytvořit tak úplně originální stavby za minimum peněz? Hned po první objednávce Urbix nebo WoodyWay tuto výhodu budete mít!

4. Speciální nabídky a akce jen pro členy

 

Občas na Facebooku či jinde vyhlásím pro všechny nějakou slevu, ale členům jich nabídnu víc a budou ještě výhodnější. Skutečných fanoušků si vážím!

domeczech specialni akce

5. Přehled a usnadnění objednávek

ucet 

Ve svém účtu uvidíte přehledně své objednávky, link na sledování balíku a své faktury. Nebudete muset jak otroci klávesnice vypisovat, kam že ten balík mám poslat a komu má kurýr cinknout, že jede. Údaje zadáte jen při registraci a příště jen zkontrolujete.

Stát se členem

5 důvodů, proč se stát členem DomeCZCH

Stát se členem DomeCZECH má jen samé výhody. Mrkněte na https://www.domeczech.cz/5-duvodu-proc-se-stat-clenem-domeczech/ nebo se rovnou zaregitrujte https://www.domeczech.cz/registrace/

Zveřejnil(a) Domeczech dne Úterý 10. května 2022